• Home
  • keyboard_arrow_rightBlog Wide

Blog Wide

47 Results / Page 1 of 6


Background
Teknoloji
play_arrow
share playlist_add
close
  • 12

Podcast

Artırılmış İnsan Nedir? – Konuk: Mikimoka Kurucusu Erol Bozkurt

Aykut Balcı 24 Ekim 2020

46. Bölümde Türkiye’nin ilk bilişim antropoloğu Erol Bozkurt konuğum oldu. 2020 yılının trend konularından Artırılmış insanlık konusunu konuştuk. (00:00) – Açılış ve dinleyici yorumları. (04:20) – Erol Bozkurt ve Mikimoka girişimini tanıyoruz. https://www.mikimoka.com/ Tek Yol Evrim Kitabı – https://onedrive.live.com/?authkey=%21AIqVVJj5HAAftNo&cid=FAD2C7C89FA07DDF&id=FAD2C7C89FA07DDF%2135372&parId=FAD2C7C89FA07DDF%2130544&o=OneUp  (08:36) – Artırılmış İnsan nedir? Tricoder – https://www.amazon.com/DIAMOND-SELECT-TOYS-Star-Trek/dp/B001820194 (14:26) – Teknolojiyi kendimizi iyileştirmek için kullanmak evrimimizin doğal bir parçası mı? (15:44) – İnsan yeteneğinin geleceğinden ne beklemeliyiz? Byung-Chul Han – https://www.kitapyurdu.com/yazar/byungchul-han/181577.html (19:50) – Gelecekte daha akıllı ve daha sağlıklı olacak mıyız? (22:40) – Gelecekte ne tür süper güçler radikal bir şekilde faydalı olacak? (25:00) – Daha iyi insanlar olmak için bu […]

Read more trending_flat

Yönetim
play_arrow
share playlist_add
close
  • 18

Podcast

Dijital Dönüşüm ve Nöropazarlama 1/2 – Konuk: Öğr.Gör. Kılınç Orhan Erdemir

Aykut Balcı 25 Eylül 2020

Bölümde Öğr.Gör. Kılınç Orhan Erdemir konuğum oldu. Kılınç Orhan Erdemir Üsküdar Üniversitesi’nde Öğr. Görevlisi ve aynı zamanda kurucusu olduğu araştırma şirketini Neuro Discover’ın Genel Müdürü. Nöropazarlama Nedir? Nasıl bir tarihsel gelişimi var? Ve çok daha fazlasını konuştuk.

Read more trending_flat

Teknoloji
play_arrow
share playlist_add
close
  • 28

Podcast

Geleceğin Bankacılık Deneyimi “Diyalog Bankacılığı” Nedir? – Konuk: İş Bankası Dijital Bankacılık Müdürü Halim Memiş

Aykut Balcı 18 Eylül 2020

Bölümde İş Bankası Dijital Bankacılık Birim Müdürü Halim Memiş konuğum oldu. Geleceğin Bankacılık Deneyimi “Diyalog Bankacılığını konuştuk. Yeni teknolojiler ve sesli asistan Maxi hakkında ve çok daha fazla konuda deneyimlerimizi paylaştık.

Read more trending_flat

Popüler Kültür
play_arrow
share playlist_add
close
  • 25

Podcast

Sivil Toplum Kuruluşları Teknolojiyi ve Dijitali Nasıl Kullanıyor? – Konuk: Kızılay Dijital İletişim Müdürü Kadir Emre Akci

Aykut Balcı 4 Eylül 2020

39.Bölümde konuğum  Kızılay Dijital İletişim Müdürü Kadir Emre Akci oldu. Kızılay (Türkiye’de STK’lar) faaliyetlerinde teknolojiyi ve dijital iletişim araçlarını ne ölçüde kullanıyor? Pandemi sonrası insani yardım kuruluşları nelere odaklanmalı? gibi konular üzerine güzel bir sohbet yaptık.

Read more trending_flat

Popüler Kültür
play_arrow
share playlist_add
close
  • 51

Podcast

International Podcast Day

Aykut Balcı 1 Eylül 2020

38. Bölümde bizden bir haber var! 30 Eylül’de bizde oradayız! Uluslararası Podcast Günü ™ 30 Eylül ve podcast’lerin  uluslararası bir kutlaması! Kutlama, podcast yayıncıları, podcast dinleyicileri, podcast meraklıları ve podcasting endüstrisindeki liderlerle bağlantı kurmak için harika bir fırsat. Arkadaşlarınıza anlatarak, kutlamaları podcast’lerinizde ve sosyal medya beslemelerinizde paylaşarak ve #InternationalPodcastDay’i kullanarak kelimenin yayılmasına yardımcı olun. Uluslararası Podcast Günü’ne katılarak katılmanın ve yararlanmanın birçok yolu vardır. Türkiye’den ilk defa bir podcast katılıyor.

Read more trending_flat

Teknoloji
play_arrow
share playlist_add
close
  • 28

Podcast

Mobilitenin Geleceği Nasıl Olacak? – Konuk: Dr. Taner Göçmez

Aykut Balcı 29 Ağustos 2020

37. Bölümde FEV Asia Başkan Yardımcısı ve FEV Türkiye Genel Müdürü Dr. Taner Göçmez konuğum oldu. Gelişen teknolojiler ve değişen tüketim alışkanları sonucunda geleceğin ulaşımı hızla dönüştürüyor. Mobilitedeki görülen beklenen değişim, bu alanda faaliyet gösteren şirketleri de kullanılan yolları da şehirleri de bambaşka yerlere götürecek. İşte bu bölümde bunu tartıştık.

Read more trending_flat